Automatinio valdymo sistemos, pramoniniai kompiuteriai, operatoriaus pulteliai, programuojamieji loginiai valdikliai (PLV) ir SCADA pramonės ir pastatų automatikai (BMS), PLV ir SCADA programavimas, projektavimas, montavimas - visa tai rasite įmonėje UAB Santaviltė.


UAB "Santaviltė" yra automatikos ir elektros inžinerijos įmonė, besiorientuojanti į energiją, žmogiškuosius resursus bei aplinką tausojančias technologijas, kurianti:

- hibridinės energijos (vėjas, dyzeliniai generatoriai ir kogeneracinės jėgainės) transformavimo ir valdymo sistemas,
- šaldymo ir pastatų inžinerinių sistemų (HVAC, apšvietimo) automatinio valdymo sistemas,
- dyzelinių variklių, dyzelinių ir dujinių elektros generatorių bei laivų monitoringo sistemas,
- mechatronikos ir robotikos sitemas.

Įmonė atlieka elektros sistemų modeliavimo, elektros ir valdymo sistemų projektavimo, jėgos ir valdymo spintų surinkimo, PLV pramoninių ir įterptinių kompiuterių bazėje programavimo, šiuolaikinių greitaeigių duomenų perdavimo sistemų projektavimo ir diegimo, nuotolinės prieigos per internetą prie tiekiamos įrangos paslaugos, techninės priežiūros, PLV ir SCADA programavimo, įrangos montavimo, paleidimo ir techninės priežiūros paslaugas. Būdama įmonių Beckhoff Automation GmbH, Block Transformatoren - Electronic GmbH, Copa Data, Emotron (CG Global), Insys Microelectronics GmbH ir Idusoft produktų platintoja Lietuvoje ir Latvijoje įmonė tiekia pramoninius ir įterptinius kompiuterius, monitorius, operatoriaus pultelius, PLV ir I/O modulius, servo variklius ir servopavaras, transformatorus, droselius, filtrus, maitinimo šaltinius, dažnio keitiklius ir soft-starterius, modemus, maršrutizatorius, enkoderius,  TwinCAT, HMI ir Zenon bei Indusfof Web Studio SCADA programinę įrangą.

Aukštos kvalifikacijos ir patyrę anglų/rusų kalbomis kalbantys profesionalai teikia 24 val. per parą palaikymą ir mobilumą po visą pasaulį (įskaitant objektus žemėje ir jūroje) už prieinamą kainą.

Įmonė yra įsikūrusi Mokslo ir Technologijų parke "Technopolis ". Glaudžiai bendradarbiauja su mechanikos inžinerijos įmonėmis bei Kauno Technologijos universitetu ir yra pajėgi išspręsti sudėtingas kompleksines užduotis.

MISIJA
Tenkinti klientų poreikius, energetinius ir žmogiškuosius resursus bei aplinką tausojančiai elektros, automatinio valdymo, kontrolės bei monitoringo įrangai.

VIZIJA
Tapti pripažinta įmone Europoje, kuriančia ir diegiančia įrangą, pagrįstą šiuolaikinėmis automatinio valdymo, greitaeigio ryšio bei IT technologijomis.